Agregaty próżniowe

System podciśnienia to siła napędowa instalacji udojowych, dlatego też w ofercie DeLaval znajdują się wydajne agregaty próżniowe, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

(14kB)Agregat próżniowy BVP
Agregat próżniowy BVP radzi sobie ze wszystkimi podstawowymi systemami udojowymi od 300 do 2500 litrów na minutę. Agregaty napędzane są za pomocą pasków klinowych. Są one wyposażone w ekonomiczne silniki elektryczne. Zaleca się stosowanie w połączeniu z pompami BVP regulatorów podciśnienia typu MVR, co zapewnia stabilny poziom podciśnienia. Nieskomplikowana budowa agregatu próżniowego DeLaval BVP czyni go łatwym w instalacji, użyciu i serwisie. Moduł dostarczany jest gotowy do użycia, z pompą i silnikiem zainstalowanymi na podstawie. Agregaty BWT300 do BVP900 dostarczane są ze zintegrowanym zbiornikiem wyrównawczym. Podczas serwisu nie wymagane są żadne specjalne narzędzia, a nowy typ mocowania silnika czyni naciąg pasków łatwiejszym.

(13kB)Agregat próżniowy DVP
Ponieważ agregat jest siłą napędzającą system, musi być absolutnie niezawodny w działaniu. Agregat próżniowy DVP firmy DeLaval spełnia najwyższe wymagania użytkowników. Napęd bezpośredni eliminuje wahania podciśnienia powodowane przez źle napięte pasy klinowe, nie trzeba ich wymieniać ani napinać. Serwis agregatu DVP jest prosty. Ponadto, wysoce skuteczny zbiornik wyrównawczy Cyclon (CIV) chroni pompę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wodę i inne cząsteczki w powietrzu. Technologia napędu bezpośredniego eliminuje niedogodności związane z pompami napędzanymi za pomocą pasów klinowych.

(6kB)Agregat próżniowy DVB-F  Nowość
Z dumą przedstawiamy DVP-F, dający mniejszy hałas i zużycie energii. DeLaval oferuje nowe produkty DVP, z regulatorem obrotów silnika. Są to te same, niezawodne pompy co w serii DVP. Regulator obrotów pozwala na zmniejszenie prędkości agregatu. Podczas mycia podciśnienie jest najbardziej potrzebne, zaś podczas dojenia agregat może pracować wolniej. Dzięki mniejszym obrotom pompy próżniowej zmniejsza się poziom hałasu i pobór mocy. Testy wykazują oszczędność energii od 30 do 65 procent. Od uruchomienia pompy regulator jest włączony, co skutkuje cichszą praca. Niski poziom hałasu jest kluczowy dla nowoczesnej dojarni.

(8kB)Regulator podciśnienia MVR
Stabilne, precyzyjnie regulowane podciśnienie jest konieczne dla zdrowia wymion. Regulator podciśnienia MVR osiąga to dzięki servo-regulacji połączonej z unikalną, opatentowaną konstrukcją zaworów. Hałaśliwe urządzenia to coś, czego wszyscy chcemy dziś uniknąć. Dlatego też tego regulatora można używać razem z opcjonalnym tłumikiem.(4kB)Olej do pomp próżniowych
Agregat próżniowy to serce dojarni. Dobrze działający agregat jest niezbędny dla wysokiej wydajności doju, zdrowia wymion i odpowiedniego mycia dojarni. W przeciwieństwie do wielu innych olejów, wysokie właściwości smarujące oleju do pompy podciśnienia DeLaval zapewniają stałe smarowanie przy różnych temperaturach. Olej chroni pompę przed korozją i osadem, stabilizuje utlenianie i zapewnia stały, równomierny dopływ podciśnienia. Dobre smarowanie poprawia szczelność oraz redukuje opór i zużycie ruchomych części. Zmniejsza to koszty serwisu i wydłuża czas funkcjonowania pompy.

Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl