Dodatki żywieniowe Feedtech®

(21kB)

Naturalne wsparcie produkcji mleka
Grupa produktów Feedtech® to dodatki żywieniowe, mające zastosowanie przy przygotowaniu kiszonek oraz dodatki wspomagające i profilaktyczne, przeznaczone do bezpośredniego podawania bydłu mlecznemu. Skuteczność ich działania została udowodniona w gospodarstwach na całym świecie.

Feedtech® Silage
Zadaniem produktów tej grupy jest poprawa jakości kiszonki. Dodatki te zawierają specjalnie wyselekcjonowane, naturalne szczepy bakterii. Dodane w odpowiednim stężeniu do zakiszanej masy doprowadzają do jej szybkiego zakwaszenia. Niektóre produkty z grupy Feedteche Silage zawierają dodatkowe składniki np.: enzymy celulolityczne, które są potrzebne zwłaszcza przy zakiszaniu roślin włóknistych. DeLaval oferuje również dodatki do zakiszania z benzoesanem sodu-naturalnym środkiem konserwującym, zadaniem którego jest zabezpieczenie zakiszanej masy przed wtórną fermentacją, a także przeciwdziałanie rozwojowi pleśni i drożdży w kiszonce.

Feedtech® Electrolyte
Dodatek ten jest doskonale działającym środkiem zapobiegającym biegunkom u cieląt. To unikalna kombinacja elektrolitów, witamin z grupy B oraz mukopolisacharydów. Podany w odpowiednim momencie osłabionemu, zagrożonemu biegunką cielęciu, pozwala mu szybko powrócić do zdrowia. Środek podaje się rozpuszczony w ciepłej wodzie.

Feedtech® Calcium suplement
Jest to dodatek żywieniowy dla krów wysokowydajnych. Zawiera chlorek wapnia wzbogacony wanilią oraz mleczkiem kokosowym. Środek pomaga zapobiegać niedoborom wapnia u krów wysokowydajnych w okresie okołoporodowym. Składniki tego dodatku są rozpuszczone w oleju sojowym, co zapobiega podrażnieniom w przełyku i żwaczu.

Feedtech® Probiotic
Doskonały dodatek dla cieląt, zawierający unikalne bakterie S. Faecium M74, które wraz z drożdżami i witaminami, chronią przed bakteriami chorobotwórczymi cielęta od urodzenia do 2 tygodnia życia, a także w okresie późniejszym, kiedy są narażone na stres. Jest dostępny w formie tabletek, żelu lub proszku. Można podawać z mlekiem luz innym płynem.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl