MidiLineTM

(71kB)

W dojarniach MidiLineTM automatyka i aparaty udojowe zainstalowane są pośrodku kanału dojarza i obsługują na przemian obydwie strony hali. Dzięki temu pracują on nieprzerwanie poprawiając efektywność inwestycji.

Przy zakupie dojami ważnym parametrem jest wydajność doju. W przypadku dojami MidiLineTM mniejsze koszty inwestycji zapewniają wydajność zbliżoną do hal udojowych z aparatami na każdym stanowisku.

MidiLineTM to rozwiązanie zaprojektowane do montażu w dojarniach typu rybia ość oraz bok w bok. DeLaval oferuje rozwiązania z podstawową automatyką do montażu na miejscu lub fabrycznie zmontowane urządzenia współpracujące z systemem zarządzania stadem.

Gospodarstwo Howarda i Harleya Aspen
Dojarnia MidiLineTM została dostarczona w trzech skrzyniach przewozowych. Już po trzech dniach od dostawy system doił 250 krów. Oto co mówią właściciele gospodarstwa:

“Poszukiwaliśmy dojarni obsługiwanej przez jedną osobę, dlatego też zdecydowaliśmy się na automatyczne zdejmowanie aparatów udojowych. Poprzednio także używaliśmy sprzętu DeLaval i inwestując w nową dojarnię bez dłuższego zastanawiania się wybraliśmy DeLaval ponownie. To naprawdę dobre rozwiązanie. Wyposażenie do hali dostarczone zostało w postaci fabrycznie zmontowanych modułów.
System MidiLineTM to bardzo wydajna dojarnia i w przyszłości bez chwili namysłu zamówilibyśmy następną.”


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl