Jednostki końcowe

(52kB)

Jednostki końcowe DeLaval to urządzenia zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższe wymogi higieny. Wszystkie typy jednostek wraz z rurociągiem mlecznym są automatycznie myte po doju.

(20kB)
Jednostka końcowa PH
Jednostka końcowa PH wykonana jest ze szkła. Jej modułowa konstrukcja i łatwo dająca się dostosować instalacja sprawiają, że jest dobra do dojarek rurociągowych, dla małych i średnich dojarni. Ten ekonomiczny produkt dostępny jest z pompą mleczną i filtrem ze stali nierdzewnej lub plastiku. Dostępne są wersje o pojemności 25 i 50 litrów.(17kB)
Jednostka końcowa GR50
50-litrowa jednostka końcowa DeLaval GR50 to szklana jednostka dla dojarni MidiLine. Jest idealna dla sprawdzania ilości i jakości mleka podczas dojenia. Wytrzymała pompa i filtr ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałe traktowanie mleka.

(14kB)
Jednostka końcowa SR
Jednostka końcowa SR ze stali nierdzewnej pasuje do dolnoprzewodowych dojarni od średnich gospodarstw do dużych instalacji. Wytrzymała pompa mleczna i filtr, wykonane ze stali nierdzewnej, zapewnią doskonałą jakość mleka. SR można zamontować w rogu lub przy ścianie, zależnie od układu dojarni. Jednostki te dostarczane są już zmontowane i dostępne są wersje o pojemności 50 lub 70 litrów.

Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl