Elektryczne ogrodzenia pastwisk

(39kB)

DeLaval oferuje hodowcom szeroki asortyment urządzeń i akcesoriów do grodzenia pastwisk, odpowiednich dla różnych gatunków zwierząt i zróżnicowanych warunków środowiskowych.

Wykorzystanie właściwie ogrodzonego pastwiska może znacznie obniżyć koszty żywienia podczas sezonu wypasu na pastwisku. Przy podziale dużych powierzchni do wypasu na mniejsze pastwiska lub wybiegi dla koni z zastosowaniem ogrodzeń można przeprowadzać zwierzęta z jednego pastwiska na inne, pozwalając tym samym trawie na odrośnięcie. Elektryczne ogrodzenie składa się z wielu elementów, takich jak baterie, słupy, liny, taśmy oraz inne akcesoria.

(21kB)

Elektryzatory sieciowe 8K i 16K
Mogą być zastosowane do grodzenia pastwisk dla różnego rodzaju zwierząt. Są to niezawodne jednostki o dużej mocy, odpowiednie dla normalnych i długich ogrodzeń. Bardzo efektywne w warunkach wysokiego poszycia.
- 8K energia nagromadzona 8 J, 230V, 50Hz
- 16K energia nagromadzona 16 J, 230V, 50Hz

Elektryzator sieciowy 2K
Przeznaczony jest głównie dla krów i koni. Obsługuje ogrodzenia o długości do 65km. Zaleca się zastosowanie prostego zadaszenia jako ochrony przed opadami atmosferycznymi.
- 2K energia nagromadzona 2 J, 230V, 50 Hz

Elektryzator bateryjny 400B
Łatwy w użyciu, przenośny elektryzator bateryjny 9 V lub 12 V. Dodatkowo wyposażony w baterie słoneczną 2,2 W.
- 400B energia nagromadzona 360 mJ

(32kB)
DeLaval posiada w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów:

Słupki
Wykonane z materiałów o długiej żywotności. Słupki z włókna szklanego wyróżniają się niewielką waga (50 słupków waży 6 kg), co ułatwia ich przenoszenie i instalowanie. Słupki plastikowe są odporne na działanie promieni UV.

Izolatory
Najważniejszą funkcją izolatorów jest stałe utrzymanie wysokiej odporności. Dobre izolatory zapobiegają stratom energii i zapewniają prawidłowe napięcie na całej długości ogrodzenia. Mogą być stosowane do drutu i taśmy.

Druty i taśmy
Wytrzymały na zerwanie drut ocynkowany. Potrójna galwanizacja (drut Extra) gwarantuje ochronę przed korozja. Taśmy wyróżniają się wyjątkowa trwałością i dobrym przewodzeniem.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl