Poidła dla obór wolnostanowiskowych

(33kB)

Ważne
Konstrukcja poideł wannowych DeLaval gwarantuje zwierzętom łatwy dostęp do dużej ilości świeżej wody w oborach wolnostanowiskowych, na okólniach i pastwiskach. Poiła wannowe DeLaval, wykonane z wysokiej jakości plastiku, nie rdzewieją, są trwałe i pojemne.

(25kB)
Poidło izolowane
Izolacja o grubości 9 cm sprawia, że woda pozostaje chłodna podczas gorącego lata i nie zamarznie zimą. Poidło z dwoma pokrywami posiada pojemność 80 litrów i zapewnia wodę dla 40 krów. Poidła dostęne są z jedną, dwoma lub czterema pokrywami - dla stad różnej wielkości.


(15kB)
Poidło niezamarzające E1 i E2
DeLaval poidła E1 oraz E2 są podgrzewane elektrycznie i zaopatrzone w termostat co zapobiega zamarzaniu wody. Laminowana grzałka jest wodoszczelna. Można je przechylać dzięki czemu mycie jest niezwykle proste.
(27kB)
Poidło P400, P600 i P1000
DeLaval poidła P400, P600 i P1000 wykonane są z twardego polietylenu, odpornego na uderzenia. Dostęp do nich jest ułatwiony dzięki owalnemu kształtowi, lekkości oraz dużemu otworowi spustowemu, co również znacznie ułatwia ich czyszczenie. Dzięki temu, że są lekkie, łatwo je przemieszczać na pastwisku lub zabrać z pastwiska w zimie. Zawinięta do środka krawędź zapobiega rozlewaniu się wody.


(19kB)
Poidło PT80
DeLaval poidło PT80 może być montowane do podłogi lub do ściany za pomocą specjalnej klamry. Poidło wykonane jest z mocnego polietylenu odpornego na uderzenia i promienie UV. Podwójne ściany stanowią dobrą izolację chroniącą przed zamarzaniem wody. System zaworów i pływaków znajdujący się z tyłu i pośrodku poidła umożliwia łatwy dostęp do wody z trzech stron. Woda w poidle jest systematycznie i szybko uzupełniana, dzięki zastosowaniu zaworu o wysokiej przepustowości. Łatwość mycia zapewnia zaokrąglony kształt poidła i wbudowane ruchome uchwyty, a możliwość przechylania poidła w celu usuwania zabrudzonej wody przyśpiesza jego mycie.

Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl