Pokrycia posadzkowe DeLaval

(51kB)

Pokrycia firmy DeLaval na podłogi, ściany i stoły paszowe sprawiają, że powierzchnie są higieniczne i trwałe, łatwe do wyczyszczenia i dezynfekcji, a poza tym nie są śliskie. Pokrycia te pozwalają na niwelowanie spadków i uszkodzeń. Właściwie wykonane powierzchnie gwarantują estetykę i bezpieczeństwo.

Pokrycie posadzkowe DeLaval składa się z podkładu, dwóch składników epoksydowych i piasku kwarcowego. Wszystkie materiały są najwyższej jakości. Powłoki wytrzymują codzienne działanie czynników chemicznych i mechanicznych, jakie występują na fermie krów mlecznych. Powierzchnia pokrycia nie jest śliska, nawet gdy jest wilgotna. Pokrycia posadzkowe DeLaval można stosować na nowe, a także stare i mocno uszkodzone powierzchnie. Pokrycie posadzkowe to profesjonalne i atrakcyjne wykończenie wszystkich powierzchni budynków na fermie krów mlecznych. Powłoki posadzkowe są higieniczne i gładkie oraz łatwe do mycia i dezynfekcji. Ich zastosowanie ogranicza możliwość upadków i zranień u zwierząt i ludzi.

Pokrycia posadzkowe do hal udojowych
Pokrycie posadzkowe z piaskiem zwiększa poczucie bezpieczeństwa i komfort zwierząt przebywających w hali udojowej. Krowy nie ślizgają się na mokrej podłodze, zachowują się spokojnie i są mniej narażone na uraz.

Pokrycie posadzkowe na stoły paszowe i do silosów
Oferują użytkownikowi higieniczne, odporne na kwasy, nieśliskie powierzchnie, bezpieczne i wygodne dla obsługi i zwierząt.

Pokrycia posadzkowe na podłogę w zlewni mleka
Pokrycia są łatwe do sprzątania i bezpieczne. Odporna na kwasy i zużycie mechaniczne podłoga z posadzką DeLaval jest w porównaniu z tradycyjnymi pokryciami podłogowymi znacznie trwalsza. Podłoga pokryta posadzką DeLavał jest gładka - nie ma w niej szczelin i pęknięć, w których mogą gromadzić się bakterie.

Pokrycie posadzkowe na ściany
Wykonanie ścian przy użyciu pokryć DeLaval sprawia, że stają się one łatwe do mycia, co oszczędza czas i wysiłek.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl