Pulsatory

(47kB)

Pulsator to jedno z najważniejszych urządzeń w każdej instalacji udojowej. W zależności od jej rodzaju DeLaval oferuje różne pulsatory. Wszystkie pulsatory DeLaval zapewniają stałą częstotliwość i tempo pulsacji.

(14kB)
Pulsator EP2090
DeLaval pulsator EP 2090 daje stałą częstotliwość i współczynnik pulsacji bez względu na temperaturę, wilgotność i inne czynniki zewnętrzne. Jego sercem jest wysoce precyzyjnie wykonany układ scalony, a wszystkie jego podzespoły zostały wytworzone z wysokiej klasy komponentów elektronicznych. Układ sterowania jest dokładnie testowany przed odlaniem, aby zapewnić niezawodność w trudnych warunkach gospodarstwa rolnego.


(15kB)
Pulsator EP100
Jest to elektroniczny układ, który można dostosować do każdej hali i parametrów pulsacji. Pulsator zasilany jest bezpiecznym, niskim napięciem, a cały zestaw zapewnia stałe podciśnienie w każdym pulsatorze.
(10kB)Pulsator HP102
Pod wieloma względami pulsator to najważniejsza część dojarni. Musi zachować stałą częstotliwość pulsacji oraz stały stosunek ssania do masażu, niezależnie od temperatury, wilgotności i innych czynników. Oparty na sprawdzonej konstrukcji, DeLaval pulsator HP102 posiada cechy zapewniające mu optymalne działanie, wysoką niezawodność i maksymalną wytrzymałość. DeLaval pulsator HP102 ma regulowaną częstotliwość pulsacji, aby można go było dostosować do podciśnienia w dojarni. Skonstruowany jest z twardych, wytrzymałych materiałów i nie wymaga elektryczności.

(8kB)
Pulsator RP30
Pozwala na zastosowanie w dojami jednego głównego pulsatora, a następnie przekazanie impulsów do sześciu aparatów udojowych poprzez pulsatory RP30. System ten zapewnia identyczne parametry pulsacji na każdym stanowisku.

Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl