Środki myjące

Mleko wysokiej jakości wymaga higieny na najwyższym poziomie. DeLaval stale rozwija i unowocześnia produkty służące utrzymaniu higieny w gospodarstwach produkujących mleko.

Profesjonalne środki myjące

Super
Skoncentrowany, bezfosforanowy środek myjąco-dezynfekcyjny o odczynie zasadowym. Nie pieni się. Skuteczny zarówno w gospodarstwach z miękką, jak i twardą woda. Doskonale radzi sobie z usuwaniem osadów i bakterii. Skuteczny podczas 7 minutowego mycia zasadniczego. Jest łagodny dla instalacji. Zaleca się stosowanie środka Super na przemian ze środkiem Cidmax. Dostępny w pojemnikach: 2, 5, 20, 60 i 200 litrów.

Cidmax
Skoncentrowany środek myjący o odczynie kwaśnym. Skutecznie przeciwdziała powstawaniu osadów. Nie pieni się. Usuwa kamień wodny i mleczny. Podczas mycia obiegowego utrzymuje w instalacji niski poziom pH. zapobiegając rozwojowi bakterii. Skuteczny już przy 7 minutowym myciu zasadniczym. Zaleca się stosowanie środka Cidmax na przemian ze środkiem Super. Dostępny w pojemnościach: 2, 5, 20, 60 i 200 litrów.

Dezynfektant
Skoncentrowany środek do dezynfekcji wszelkiego rodzaju sprzętu do pozyskiwania, przechowywania i transportu mleka. Skutecznie redukuje liczbę bakterii, grzybów i zarodników. Nie pieni się. Czas dezynfekcji: 3-5 min. Dostępny w pojemnościach: 2, 5 i 20 litrów.

Mydło
Uniwersalny, lekko pieniący się środek myjący. Doskonały do ręcznego mycia sprzętu udojowego i schladzarek. Łatwo ulega wypłukaniu. Po myciu zaleca się dezynfekcje środkiem Dezynfektant. Można go stosować również w warsztatach i garażach. Dostępny w pojemnościach: 2, 5 i 20 litrów.

Kaustyk
Skoncentrowany, zasadowy środek myjący. Nie pieni się. Po myciu zaleca się dezynfekcję Dezynfektantem. Dostępny w pojemności 2 litry.

Alfik
Niepieniący się środek o odczynie zasadowym, przeznaczony do ręcznego mycia dojarek, konwii, schładzarek. Skutecznie redukuje liczbę bakterii. Dostępny w pojemności 1 litr.


Środki myjące w gospodarstwie

Favo Regular
Uniwersalne mydło do mycia rąk. Zawiera glicerynę i olej kokosów). Doskonale usuwa brud i tłuszcz, pielęgnując jednocześnie skórę rąk.

DeLaval foam cleaner
Zasadowy środek do mycia mechanicznego pomieszczeń, ścian, podłóg, zewnętrznych powierzchni urządzeń udojowych oraz narzędzi.

DeLaval parlour cleaner
Kwaśny środek do mycia powierzchni w halach udojowych oraz mleczarniach. Dokładnie usuwa zabrudzenia mineralne. Nadaje się zarówno do mycia ręcznego, jak i mechanicznego.

DeLaval vehicle cleaner
Środek myjący przeznaczony do mycia sprzętu rolniczego, maszyn, traktorów i innych pojazdów. Nadaje się do mycia ręcznego i przy użyciu myjki ciśnieniowej.


Szczotki - idealna pomoc w utrzymaniu czystości

Mycie ręczne przy użyciu wysokiej jakości produktów staje się łatwiejsze i skutecznie pomaga utrzymać czystość. Czystość jest niezbędna przy produkcji mleka. DeLaval oferuje szeroki asortyment szczotek, środków myjących i innych produktów, które pomogą w zachowaniu odpowiedniego poziomu higieny.

Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl