Zdrowe środowisko dla Twoich krów

(60kB)

Latem bez upałów i much
Odpowiednia temperatura i środowisko wolne od much w czasie lata sprawiają, że krowy są spokojne, chętnie pobierają paszę i mają odpowiednie warunki, aby produkować mleko i w pełni wykorzystać swój potencjał genetyczny.

(22kB)Wentylator DeLaval DF1300
Proste i ekonomiczne urządzenie rozwiązujące problem utrzymania odpowiednich warunków bytowych dla krów w czasie letnich upałów. Atutem tego urządzenia jest łatwy montaż w istniejących oborach uwięziowych i wolnostanowiskowych oraz nieskomplikowane sterowanie.

Zalety wentylatora DeLaval:
- wysoka wydajność: 48 500 m3/h przy ciśnieniu O Pa,
- możliwość różnorodnej konfiguracji,
- niski poziom hałasu,
- prosta budowa oraz niskie koszty utrzymania i konserwacji,
- trwały pasek napędowy nie wymagający regulacji napięcia,
- nierdzewne łopaty wykonane z polipropylenu i włókna szklanego.Szeroka gama muchołapek-lepów o różnych kształtach i rozmiarach, wykonanych w oparciu o najnowsze rezultaty badań na owadach. Kombinacja unikalnych wzorów i kolorów tworzy efekt trójwymiarowy, skutecznie wabiąc owady w świetle dziennym, sztucznym i o zmroku. W ofercie znajdują się muchołapki w postaci arkuszy, toreb, rolek i taśm.

(16kB)Muchołapka torba
Przeznaczona do użytku na wolnej przestrzeni, na pastwisku, w pobliżu zbiorników na gnojowicę, płyt gnojowych. Proteinowa przynęta wabi muchy na powierzchni 1000 m2. Torba działa efektywnie przez okres 8 tygodni i może pomieścić do 12 000 much.

Muchołapka taśma 360 m
Składa się z dwóch rolek i uchwytów mocujących. Zaleca się montowanie pod sufitem w dwóch końcach budynku. Rozciągnięta biała taśma wabi muchy, które natychmiast się do niej przylepiają.

Muchołapka arkusz
Arkusz nasączony specjalnym wabiącym muchy środkiem. Zwabione
owady przylepiają się do arkusza.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl