System karmienia cieląt DeLaval

Cielęta są przyszłością twojego stada.
Prawidłowo odchowane cielęta to w przyszłości zdrowe i wydajne krowy. Zastosowanie automatów do karmienia cieląt pozwala na pełną kontrolę ich odchowu. Cielęta pobierają pójło podgrzane do temperatury ciała. Zastosowanie kombinacji stacji pojenia i żywienia pozwala na znaczne skrócenie okresu odpajania, dzięki programowi odstawiania cieląt.


(20kB)

Stacja karmienia cieląt DeLaval CF200/CF500

Stacja CF500 dostępna jest w dwóch wersjach - samodzielnej i Alpro®.
Stacja CF200 jest dostępna tylko w wersji samodzielnej z własnym procesorem. Zarówno CF200 jak i CF500 mogą obsłużyć do 50 cieląt. Dostępne są wersje podające pójło z mleka w proszku, mleko świeże lub zakwaszone, oraz wersje Combi podające mleko i preparat. Stacje CF200 oraz CF500 Alpro® można doposażyć w stację żywienia cieląt paszą treściwą.


(19kB)

Stacja karmienia cieląt CF150

Stacja CF150 jest uniwersalnym urządzeniem do podawania cielętom zarówno mleka świeżego, zakwaszonego, a także pójła z preparatu. Stacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Procesor FP204 pozwala na przyłączenie do 4 stacji i obsługę do 100 cieląt. Zastosowanie stacji pojenia i żywienia pozwala na wykorzystanie programu odstawiania cieląt w oparciu o kontrolę pobrania paszy treściwej. Ten sam procesor może obsługiwać również stacje żywienia krów, a funkcjonujący w gospodarstwie system żywienia FP200 lub FP204 także można uzupełnić o stację karmienia CF150.

Akcesoria do żywiena

(12kB)
Wiadro ze smoczkiem dla cieląt
Cielęta piją poprzez smoczek, co jest bardzo korzystne dla ich zdrowia. Wiadro jest wykonane z trwałego plastiku. Dostarczane jest wraz z elementem mocującym.(9kB)
Smoczek dla cieląt
Proste rozwiązanie pozwalające na picie mleka przez smoczek z wiadra.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl