Usuwanie obornika i gnojowicy

(31kB)

Hydrauliczne i liniowe zgarniacze oferowane przez DeLaval przeznaczone są do usuwania obornika stałego i gnojownicy we wszystkich typach obór. Proste w obsłudze, mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie za pomocą panelu, umożliwiającego pracę zgarniaczy w 6 kanałach jednocześnie.

(6kB)Zgarniacz DM oraz zgarniacz linowy CSL/CSH
Zgarniacz DM posiada napęd hydrauliczny i jest przeznaczony do wygarniania gnojowicy z obór wolnostanowiskowych. Zgarniacz linowy CSL/CSH porusza się za pomocą specjalnie skonstruowanej liny ze stali nierdzewnej, posiadającej elastyczny rdzeń z tworzywa sztucznego. Cały system pracuje cicho i jednostajnie, co poprawia warunki bytowe krów.

(9kB)Zgarniacz DML
Nowy zgarniacz DML posiada zwartą budowę i odznacza się łagodnym wykończeniem krawędzi co zwiększa bezpieczeństwo krów. Wyposażony jest w gumowe listwy zgarniające, które dokładnie wygarniają gnojowicę z korytarzy.

Zgarniacz DMW
Przeznaczony jest do korytarzy z kanałem poprzecznym. Specjalna budowa pozwala na pracę zgarniacza w przeciwnych kierunkach.

Zgarniacz DMS
Znajduje zastosowanie w oborach wyposażonych w ruszta. Nieskomplikowana budowa pozwala na szybką instalacje w nowych oraz już istniejących korytarzach gnojowych. Zgarniacz posiada gumowe listwy, zapewniające efektywną i cichą pracę.

(9kB)Zgarniacz DW oraz DWV
Sztywna i trwała konstrukcja zgarniaczy DW i DWV idealnie nadaje się do usuwania obornika i odchodów płynnych. Zastosowanie odpowiedniego mechanizmu przełączającego zapewnia długą i bezawaryjną pracę.


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl