Szczotki DeLaval

(47kB)

Naturalne zachowanie się zwierząt jest bardzo ważne, gdyż prowadzi do osiągnięcia przez nie optymalnych wydajności. Szczotki produkcji DeLaval są wygodne i skutecznie poprawiają dobrostan krów oraz stymulują prawidłowy ruch zwierząt w oborze. Szczotki zwiększają komfort i czystość, co znajduje odbicie w dobrym samopoczuciu całego stada.

(25kB)Aktywne czochradło dla krów
Zaprojektowane zostało z myślą o zdrowiu, wygodzie i dobrym samopoczuciu krów. Szczotka, która uruchamia się samoczynnie na skutek kontaktu ze zwierzęciem, jest rewolucyjnym rozwiązaniem w dziedzinie higieny i komfortu. Ta unikalna szczotka obraca się swobodnie we wszystkich kierunkach: w górę i w dół, wzdłuż grzbietu i boku krowy, docierając do znacznie większych partii ciała niż zwykłe obrotowe szczotki. Odpowiednio twarde, właściwej długości włosie zapewnia dobre czyszczenie skóry i stymuluje krążenie krwi. Szybkość obrotu jest odpowiednia dla zwierząt.
« Aktywne czochradło podczas pracy - zobacz film »


Szczotka stacjonarna
Składa się z dwóch oddzielnych szczotek. Dzięki specjalnej ruchomej sprężynie szczotka jest wygodna i chętnie odwiedzana przez krowy.


Narzędzia do pielęgnacji
- zgrzebło okrągłe ze stali sprężynującej do pielęgnacji nóg
- zgrzebło chromoniklowe trzyrzędowe
- zgrzebło ze stali nierdzewnej
- szczotka z włosiem z PCV


Do góry


Konsumenci mleka wymagają mleka zdrowego, pozbawionego niebezpie- cznych dla zdrowia skażeń czy niemiłego zapachu. Także przemysł mleczarski stawia producentom mleka określone wymogi. W związku z tym, jakość mleka stanowi priorytet dla opłacalności jego produkcji.

Wykonanie strony internetowej egruszka@interia.pl